Hakkımızda

TUR OPERATÖRÜ istyatur

2015 yılından bu yana, giderek büyüyen profesyonel ekibimiz ve hizmet ağımız ile yurtdışında hemen her gün yeni rotalı turlar geliştirmekte, bu turları seyahat acenteleri ve bağlantılı web siteleri üzerinden en uygun fiyatlarla misafirlerimize sunmaktayız.

Gittiğiniz yeri görmeniz ve gezmeniz yanısıra Türkçe rehberler eşliğinde tanımanızı ve unutulmaz, güzel hatıralarla dönmenizi sağlamak asli hedefimiz ve görevimizdir.

TÜM MICE HİZMETLERİ

Tur geliştirmede, turizmdeki hizmet zincirinin en başından sonuna kadar tüm noktalarda, beklenen, verilen ve verilmesi gereken hizmetler konusunda engin tecrübeye sahip kurucularımızın liderliğinde ülkemizden hareketli, talebe veya ihtiyaca göre sınırsız sürelerde değişkenlik gösterebilen, keyif ve mutluluk veren, tadı damağınızda kalacak paket ve esnek turların organizasyonunu yapıyor, ayrıca tur operasyonu gerektiren tüm MICE hizmetlerini veriyoruz.

IATA Akredite Seyahat Acentesi / UÇAK BİLETİ DEPARTMANI

Uluslararası Hava Yolu Taşımacılığı Birliği (International Air Transport Association) tarafından akredite seyahat acentesi olarak tescillenen istyatur IATA akredite olmasının avantajlarını misafirleri ile gururla paylaşmaktadır.

istyatur IATA üyesi olan havayolu şirketlerinin dış ve iş hatlar biletlerini satma yetkisine sahiptir. Tüm taleplerinizi karşılamak üzere 0850 241 11 10 numaralı hattımızdan UÇAK BİLETİ DEPARTMANIMIZA ulaşabilirsiniz.

HAVAYOLLARI ve YURTDIŞI TURİZM SEKTÖRÜ HİZMET SAĞLAYICILARININ TEMSİLCİLİĞİ

istyatur Türkiye'de temsil ve bilet ofisi hizmetlerine ihtiyaç duyan yabancı Havayolu şirketlerine ve Turizm sektör paydaşlarına cevap verecek ekip ve deneyime sahiptir. Air Arabia, Flydubai Havayolları Türkiye GSA'liğini bilgi birikimnde barındıran istyatur ile tanışmak için hemen bugün iletişime geçin.
TOP

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi